החשבון שלי

לתמיכה ועזרה :04-8691043

השארי מעודכנת

X
0

להזמנה טלפונית לחצו כאןטבעת עם שם

אחד התכשיטים הבלתי מעורערים בתחום המתנות הוא הטבעת. טבעת היא לא סתם מתנה. מדובר בהצהרה. מי שמביא טבעת מציע הרבה יותר מסתם  תכשיט פשוט, הוא מציע ביטחון, אהבת נצח וגם נאמנות. בדרך כלל מדובר בגבר שמביא טבעת לאישה. טבעת עם שם היא רעיון שמתאים גם כמתנה לנערה צעירה או אפילו מתנה מהאישה לגבר שלה. EdelWeiss הינה חברה אשר מציעה תכשיטים נפלאים מסוגים שונים וירגשו את כל מי שיקבל אותם כמתנה. תוכלו לקבל תליונים וטבעות איכותיים על המקום, מבלי לחכות כלל.

 

טבעת עם שם מה האפשרויות

צורתה המעוגלת של הטבעת מאפשרת ליצור עליה קישוטים רבים ועיצובים מיוחדים. חריטה של השם על גבי הטבעת הופכת אותה לתכשיט אישי ומרגש. ישנן שיטות חריטה שונות וכל אחת מהן מתאימה לאדם אחר. אין סוף לאפשרויות שניתן לבצע עם טבעות, זה תלוי במעצב (הצורף) ובחומר שממנו עשויה הטבעת. טבעות נשיות הן בדרך כלל יותר דקות ועדינות, ולגברים נהוג לקנות טבעות יותר עבות ומסיביות.

 

כמובן שגם בזה אין חוקים והכול הוא בגדר טעם אישי. טבעת עם שם רק מוסיפה אלמנט אישי לכל העניין. את השם אפשר לכתוב בכל שפה או פונט, והוא יכול להיות גם בצורה של אנגרמה או קישוט. אם השם הוא ממש ארוך או שמדובר בכינוי פרטי אז זה בדיוק המקום להראות כמה אתם מכירים את בן הזוג שלכם או את האישה. זוגות אשר מכירים כבר מהתיכון בוודאי הצמידו אחד לשני שמות חיבה שרק הם מכירים. בעלי חוש הומור יכולים גם להשתמש בכינויים שיזכירו להם סיטואציות מהעבר המשותף שלכם ביחד. ואת זה רק אתם יודעים.

נישואין

על פי ההלכה, טבעת נישואין יכולה להיות עשויה מכל חומר. ניתן לעצב טבעות במגוון צבעים וממגוון חומרים. טבעת הנישואין היא התכשיט הרשמי ביותר שקיים. ענידה של הטבעת מציין קבל עם ועדה כי האיש שעונד אותה הינו נשוי. טבעת עם שם יכולה להוות תחליף או תוספת לטבעת הרשמית והמסורתית. כל מבט בטבעת יזכיר לו אתכם. בבית, במשרד או החוף הים. ואם חלילה היא תאבד, יהיה זה פשוט מאוד לתאר אותה

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל