החשבון שלי

לתמיכה ועזרה :04-8691043

השארי מעודכנת

X
0

להזמנה טלפונית לחצו כאןטבעת שם

טבעת שם היא דרך מיוחדת לומר למישהי שאתם חושבים עליה ואכפת לכם ממנה. לקנות סתם תכשיט זו משימה יחסית פשוטה. כל מה שצריך זה להצטייד במזומנים ולנסות לאתר משהו יפה מתוך קולקציה קיימת. במקרה כזה אין הרבה לאן להתפרע. וסביר להניח שהתכשיט המדובר קיים אצל עוד עשרות בנות נוספות. EdelWeiss מאפשרים לכם להכניס טוויסט מקורי ומרגש בתכשיט שאותו אתם קונים לבן/בת הזוג שלכם. טבעת עם שם פרטי או כינוי הינה מיוחדת ובעלת משמעות גדולה למי שקיבל אותה. המפעל מספק תכשיטים לאנשים פרטיים כמו גם לספקים.

 

מה לכתוב על טבעת שם

ניתן לכתוב בעצם כמעט כל דבר. העיקר שזה לא יהי ארוך מיד וישרת את המטרה המקורית – לרגש. טבעת שם יכולה להכיל את הכינוי שרק אתם מכירים או פשוט את השם כמו שהוא. זה יכול להיחרט בפונטים שונים ובשפות שונות ומתאים לכל האצבעות. את הטבעת אפשר להעניק בתוך קופסא מהודרת או להחביא מתחת לכרית. ישנן דרכים רבות להפתיע עם טבעת. הטבעת תלווה אותה או אותו לכל מקום ותמיד תזכיר להם את מי שהעניק אותה.

 

אפשר גם לעצב שתי טבעות, אחת לו ואחת לה ושלכל אחת מהן תכיל חלק מהשם וביחד הם יהוו את השם המלא. זהו רעיון נהדר גם במקרה של שתי חברות טובות. למשל לפני הגיוס כשכל אחת הולכת לדרכה, תמיד אפשר להביט בטבעת ולהיזכר בכל הרגעים היפים ביחד. טבעות עם שם הן גם זיכרון מושלם מאנשים שנסעו לארץ רחוקה ולא ביקרו שנים רבות.

טבעת שם

תכשיט אותי

מה זה בעצם תכשיט? למילה תכשיט ישנם מילים נרדפות רבות אבל בסופו של דבר מדובר באותה טבעת יפהפייה או שרשרת מרגשת שעונדים על הצוואר. אם זה עדי או ענק  או כל דבר נוי אחר. התכשיט הוא אמנם מוצר פיזי שעשוי לרב ממתכת כלשהי בצירוף יהלומים או אבנים. אך הוא זה שעושה את ההבדל הבין אישה יפה לאישה יפה עם תכשיטים. לרב יהיו לתכשיטים משמעות מסוימת כלפי מי שמשתמש בהם. וכהוכחה, הדבר האחרון שנרצה למכור הוא התכשיטים שלנו.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל