החשבון שלי

לתמיכה ועזרה :04-8691043

השארי מעודכנת

X
0

להזמנה טלפונית לחצו כאןצמיד עם שם

אחד התכשיטים הידועים והמוכרים לנו ביותר הוא הצמיד. הצמיד מונח  בדרך כלל על פרק כף היד, הוא פריט אופנתי ממדרגה ראשונה ומגיע במגוון של צבעין, גוונים וחומרים. צמיד עם שם יהפוך את התכשיט שלך לאישי וייחודי. כזה שאין לאף אחת אחרת. במפעל התכשיטים EdelWeiss מציעים צמידים העשויים ממתכות שונות ובעיצובים אישיים – העובדה נעשית במקום. חריטה אקסקלוסיבית של שמך על גבי צמיד אפשרית כמעט על כל תכשיט אחר. אך כאשר מדובר בצמיד זה תמיד יראה יותר מוצלח. צמיד הוא גם בעל שטח פנים גדול יחסית ולכן ניתן לנמל אותו  יותר מאשר תכשיטים קטנים יותר.

 

צמיד עם שם – איך שומרים עליהם

תכשיטי כסף נראים טוב על כל אחת. הם משדרים יוקרה אבל גם צניעות. כשאתם קונים תכשיט כסף ישנם כמה דברים שכדאי שתעו עליהם:

  •  כסף אמתי משחיר עם הזמן. זו תופעה טבעית וכל מה שצריך זה לנקות אותם בחומר ייעודי.הופעה. הכסף האפרפר כנראה משרה אווירה חגיגית בכל מקום שהוא מופיע. הוא מתאים לכל עונות השנה והולם כל גוון עור.
  • תכשיטים אמתיים ומקוריים אוהבים להירטב. הם אינם נפגעים ממים ואין בעיה להתקלח איתם, תוכלי להשאיר צמיד עם שם גם כשאת באמבטיה.
  • כדאי להימנע ממגע בין תכשיטי כסף ומוצרי טיפוח. הם עלולים לפגוע במראה שלהם באופן הדרגתי.
  • מומלץ לנקות את התכשיטים כל יום בעת הסרתם.
  • אם יש השחרה פעלו באופן הבא: השרו את התכשיט במשחת שיניים, או רכשו בחנות תכשיטים חומר ניקוי לתכשיטים ובד ייעודי לניקוי.
  • כסף ותכשיטים משדרגים כל הופעה. הכסף האפרפר כנראה משרה אווירה חגיגית בכל מקום שהוא מופיע. הוא מתאים לכל עונות השנה והולם כל גוון עור.

צמיד עם שם

כסף ואנשי זאב

אנשי זאב לא קיימים במציאות. הם אגדה פרי דמיון ומככבים בסרטים שונים מז’אנר הפנטזיה והאימה. אם אנשי זאב היו קיימים במציאות אז תכשיט כסף כלל לא היה משמח אותם. על פי הידוע אחת הדרכים להרוג איש זאב היא על ידי ירייה של כדור כסף. האמת היא שלא ניסיתי את זה ואני גם מקווה שלא יזדמן לי לנסות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל