החשבון שלי

לתמיכה ועזרה :04-8691043

השארי מעודכנת

X
0

להזמנה טלפונית לחצו כאןשרשרת זהב עם שם

תכשיטי זהב תמיד היו דבר נחשק. נשים רבות בעולם וגם גברים נוהגים לענות אותם על צווארם, מפרק היד ועל האצבעות. שרשרת זהב עם שם היא מתנה שכל אחת תשמח לקבל. צבע הזהב הנוצץ משתלב כמעט עם כל צבע עור, ושרשרת זהב היא פריט שמשלים כל מלתחה. EdelWeiss מציעים תכשיטים בעיצובים שונים אשר מתאימים לכל אחד ואחת, בעבודה מהירה ומידית. זו דרך מקורית לבטא חיבה ואהבה, וניתן לעצב אותה בדרכים רבות ומרתקות.

 

שרשרת זהב עם שם מחירים

הזהב היא מתכת יקרה למדי אשר משתלבת היטב ופופולארית מאוד בקרב יצרני ומעצבי התכשיטים. ישנם סוגם של זהב כמו זהב לבן אשר הינו יותר מעודן ונוטה לגוון בהיר ויש גם את הזהב הצהוב שעשוי להשתלב היטב בכל תכשיט. שרשרת זהב עם שם תעלה בערך כמו שרשרת זהב בלי שם, אך יש להוסיף את זמן העבודה, מורכבות החריטה ודברים נוספים. קראט הוא יחידה בעזרתה מודדת כמה אחוזי זהב יש בתכשיט. הרבה הגבוהה ביותר הידועה היא 24 קראט

.

ישנם תכשיטים אשר רק מצופים בזהב ולא עשויים מזהב מלא. הם אמנם יראו מרשימים מאוד אך יעלו פחות ויהיו רגישים יותר לסביבה שלהם. ישנן דרכים שונות לבדוק האם מדובר בזהב אמתי או בציפוי. ניתן לרכוש ערכה מיוחדת  אשר בעזרתה מגלים מה המצב לאשורו. הערכה כוללת אבן שטוחה ומספר בקבוקים אשר בכל אחד מהם ישנה חומצה מסוימת ובעזרת שפשוף שלך האבן על התכשיט ניתן לדעת עם מדובר בציפוי או שלא. גם בתחום שרשראות ישנן שעשויות מזהב מלא וישנן שרק מצופות בזהב. עובדה זו עשויה להשפיע על המראה הסופי של השרשרת לאחר חריטת השם. אך אין כל חשש שהיא תתפרק או לא תחזיק מעמד.

שרשרת זהב עם שם

שרשרת זהב לגבר

אז אמנם כשאנו חושבים על שרשרת זהב לגבר עולות לנו מחשבות על גבר עם גופיית סבא ושיער חזר שמבצבץ ממנה, אך שרשרת זהב לגבר דווקא יכולה להיות מתנה מקורית ויפה מאוד. ואפילו מעודנת. אם השרשרת מתאימה לאופי ולסגנון שלו אז היא בוודאי תוסיף לו הרבה רושם חיצוני.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל