החשבון שלי

לתמיכה ועזרה :04-8691043

השארי מעודכנת

X
0

להזמנה טלפונית לחצו כאןשרשרת עם שם

אתה מתכנן לפנק אותה בתכשיט, חיפשת כבר בכל החנויות המובחרות ועדיין לא מצאת את מה שחיפשת. אתה רוצה להיות מקורי ומפתיע ולהביא לה משהו מיוחד. שרשרת עם שם היא מתנה שכל אחת תשמח לקבל. לא צריך סיבה לקנות תכשיט לבת הזוג, זה יתקבל בברכה בכל יום, שעה. בוקר צהריים וערב. (וזה גם יקל עליך לזכור את השם שלה כל פעם שאתה מסתכל עליה). EdelWeiss מציעים שרשראות ותכשיטים נוספים יפהפיים, מעודנים ומותאמים אישית. במפעל ניתן להזמין תכשיט איכותי ולקבל אותו במקום.

 

שרשרת עם שם  – נוחות

שרשרת עם שם היא יפה ומקורית, אך חשוב לוודא שהשרשרת שבחרתם היא גם נוחה ולא מציקה. ישנם כמה פרמטרים שניתן לשלוט בהם אגב הזמנת השרשרת. להלן רשימה של כמה מהם:

  •  סוג המתכת – כמובן שהפרמטר הזה משפיע על המחיר אך יש לזכות דבר נוסף, ישנם אנשים אשר אלרגיים למתכות מסוימות כמו למשל תכשיטי כסף. סביר להניח שהמידע הזה כבר קיים אצלכם. אם לא אז כדאי לברר עם מישהו קרוב שלבטח ידע הכי טוב.
  • סוג הפונט – יש אנשים שהאופי שלהם לא יאפשר להסתובב עם שמם מוטבע באותיות ענק על הצוואר. זה אמנם עניין של אופי אבל כדאי לחשוב גם על זה.
  • סוג השרשרת – גם כאן יש עניין של האופי אבל שרשרת כבדה או עבה עלולה להעיק ולגרום לכך שלא יענדו אותה.
  • אורך השרשרת – האורך ישפיע על המוצר המוגמר אך לכל אחד טעם אישי. שרשרת ארוכה מידי עלולה להיות מציקה. כדאי לתת את הדעת על כך.
  • הסוגר של השרשרת הוא בדרך כלל מיניאטורי ומסובך לסגירה. רוב האנשים מסתדרים עם זה. חשוב שהסוגר יהיה בטוח ולא ישתחרר ויגרום לאובדן השרשרת.
  • כדאי לשים לב ששרשרת עלולה להיתפס בכל מיני דברים שמסתובבים כמו מאווררים ומכשירים שונים. מומלץ להיות זהירים ולא להתקרב אליהו יותר מידי.

שרשרת עם שם

עירית או אירית

שם הוא הדבר הכי פרטי שלכם. כשמזמינים תכשיט עם שם, עם כל הכוונות הטובות, מומלץ שלא לטעות בשם. סיורים מצחיקים ומביכים כאלו כבר קרו בעבר, בדרך כלל זה מסתיים ברגע של מבוכה אך לפעמים זה פשוט בלתי נסלח.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל