החשבון שלי

לתמיכה ועזרה :04-8691043

השארי מעודכנת

X
0

להזמנה טלפונית לחצו כאןשרשרת שם

תכשיטים הם חבריה הטובים של האישה. בעצם יהלומים אבל לא נהיה קטנוניים. צמידים, טבעות ושרשראות היו מאז ומעולם אביזר אופנה אשר משלים את ההופעה של כל אישה ונערה ברחבי העולם. EdelWeiss מפעל אשר מציע לכן תכשיטים מעודנים ויוקרתיים. שרשרת שם למשל היא מתנה מקורים וייחודית אשר תרגש ותמלא כל אישה באושר רב. תכשיט שמכיל את השם הפרטי שלך הוא בהכרח מיוחד המינו. את יכולה להחליט מאיזה חומר עשוי התכשיט, באיזה פונט יכתבו האותיות של השם וגם באיזו שפה. כאן תוכלו להזמין שרשת איכותית ולקבל אותה על המקום, מבלי הצורך לחכות.

 

למי אפשר לקנות שרשרת שם

שרשרת שם היא מתנה שמתאימה לכל אחת. אם זו הבת שחוגגת יום הולדת, אם זו מתנה מהסבתא לבת מצווה ואם החבר החליט לפנק ולהוכיח את אהבתו. את השם שלך ניתן לכתוב באפשרויות רבות . וכל אחת תמצא את הטעם האישי שלה:

  • זהב – המתכת האצילית שמתאימה לנשים אצילות ונדירות. שרשרת שם מזהב תישמר לנצח שכן זהב לעולם אינו מחליד או נפגע.
  • כסף – אמנם באולימפיאדה היא מקום שני אבל נערות רבות ימצאו בו עניין. מדובר צבע יפהפה שתמיד ימשוך תשומת לב ראויה.
  • על שרשרת שם יכולה להיות מוטבעת רק האות הראשונה של השם שלך. סוג זה מתאים לאלו מכן שמעדיפות לרמוז ולא ותשמור את הקלפים קרוב לחזה.
  • שרשראות שם יכולות להגיע במגוון צורות. לדוגמה, שרשרת פס מאורכת או מלבנית שלוכדת את העין וגוררת מחמאות.
  • כמובן שהיצירתיות היא בלתי מוגבלת ואפשר לשלב את כל הגורמים עד לבחירה הסופית.

שרשרת שם

מתאימים את העיצוב לאופי

מי כמוכם מכירות את האופי של החברות שלכם, מה הם אוהבות ומה מייצג אותן. כשאתן באות לבחור שרשרת שם לחברה, אימא או בת התאימו את העיצוב של התכשיט שאופי שלהן . אל תמהרו בבחירה, נסו לשלב את כל האפשרויות. חישבו על אורך השרשרת (מה יהיה הכי נוח) קחו בחשבון את גוון העור שלה, אם לכתוב באנגלית או בשפה אחרת, ואולי שתתנוסס רק האות הראשונה של השם. אפשר גם להציג שם חיבה שרק אתן מכירות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל