החשבון שלי

לתמיכה ועזרה :04-8691043

השארי מעודכנת

X
0

להזמנה טלפונית לחצו כאןתכשיטי שמות

כולנו אוהבים לקבל מתנות לאירועים מיוחדים. תכשיטי שמות הם מבין המתנות האיכותיות יותר שאפשר לקבל, ולכן הם מבוקשים ונפוצים בקרב רבים. כאשר האדם מזמין לבת זוגו תכשיט שם מקורי, הוא מפגין את אהבתו אליה ומראה לי כי היא האחת והיחידה בשבילו. בחברת EdelWeiss ניתן למצוא מגוון רחב של תכשיטים מקוריים וליהנות מהמבטים המופתעים של מקבלות המתנה. אם אתם זקוקים למתנה מהירה, אין צורך לחכות זמן רב. כי במפעל מייצרים את התכשיטים באופן מיידי.

 

תכשיטי שמות לאירועים שונים בחיים

לא תמיד יש צורך באירוע מיוחד כדי להעניק מתנה, אבל יש את האירועים המשמעותיים בחיים שבהם תכשיטי שמות ממלאים תפקיד חשוב. אלה כמה מבניהם:

  • בת מצווה – הילדה מגיעה עוד מעט לגיל מצוות. אם אתן חברות שמחפשות דרך להפתיע אותה במתנה יפה או דוד אשר לא ראה את אחייניתו מגיל חמש, תכשיט עם שמה של החוגגת הוא המתנה המושלמת.
  • מתנה ללידה – תינוקת חדשה הצטרפה למשפחה. מזל טוב! וכעת הגיע הרגע לקבל את המתנה המושלמת – תכשיט שמות עם שמה של הילדה.
  • יום נישואים – אם אתה רוצה לכפר על כך ששכחת את יום הנישואים שלכם, תוכל לקנות לאשתך תכשיט שעליו חרוט שמה. התנצלותך תתקבל ללא היסוס.
  • יום אהבה – יש שנוהגים לחגוג את ט”ו באב, אחרים את יום האהבה הבין לאומי, ויש זוגות רומנטיים המציינים את שני הימים. בכל אופן, יום האהבה הוא הזדמנות נפלאה להעניק שרשרת שם לאישה.
  • שרשרת לסבתא – אף פעם לא מאוחר מדי לקבל מתנות. אם אתם חוגגים לסבתא את יום הולדתה השמונים, תוכלו להזמין שרשרת הנושאת את שמה או פשוט לחרוט על גביה “סבתא”.
  • לקראת החגים – תכשיט עם שם הוא מתנה מקורית לקראת אחד מחגי ישראל. זה יכול להיות ראש השנה, פסח או שבועות.

תכשיטי שמות

יודעים מה לקנות

תכשיטי שמות מצויים במקומות רבים, אך אם אתם רוצים לשמור על איכות, חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה. דעו מהיכן אתם מזמינים את התכשיט – בדקו היטב באתר האינטרנט, שאלו את הגולשים (או ליתר דיוק הגולשות) לגבי תכשיטים איכותיים בפורומים השונים או שאלו חברות קרובות. אין סיבה שתקנו חתול בשק, תמיד יש צורך לבדוק את הדברים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל